11 қыркүйекте "жол қозғалысы қауіпсіздігі апталығына"арналған тақырыптық жиын өтті. Іс-шараның мақсаты жол қозғалысы ережелері мен жол белгілері туралы білімді жалпылау және қайталау болды. Іс-шара барысында балалар өлең оқып, ЖҚЕ туралы еске салды.

11 сентября прошла тематическая линейка, посвященная «Неделе безопасности дорожного движения».                                                                                          Целью мероприятия было обобщение и повторение знаний о правилах дорожного движения и дорожных                                                                                          знаках.  В ходе мероприятия ребята прочитали стихотворения, напомнили о ПДД.

84ff9112-8282-46eb-9cf5-43609eece8fa.jpg                                                      Линейка прошла в дружеской обстановке и атмосфере доброжелательности.