Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданының білім бөлімінің Зуев жалпы білім беретін мектебі" КММ. "ШУЗ" жобасы аясында (Денсаулықты нығайтатын мектеп), сондай-ақ сайлау науқаны аясында 10 сынып оқушысы Пожарский Данил, мектеп президенттігіне кандидат 5-11 сынып оқушыларымен "Көңілді старттар"дайындады және өткізді.

КГУ "Зуевская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.

В рамках проекта "ШУЗ" (школа, укрепляющая здоровье), а также в рамках предвыборной кампании, обучающийся 10 кл Пожарский Данил, кандидат в президенты школы, подготовил и провёл с ребятами 5-11 кл "Весёлые старты".

a9c83622 8aaa 423b a591 3d7e6428e7a9

f63f3dda 2431 4e3f 95b5 07d5e194a918