Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Зуевская жалпы орта мектебі» КММ. Жасөспірімдер арасында суицидтік мінез-құлықтың алдын алу мақсатында 5-8 сынып оқушыларымен «Өміріңді бағала» тақырыбында сынып сағаты өткізілді. КГУ "Зуевская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.С целью профилактики суицидального поведения среди подростков, с обучающимися с 5 по 8 кл был проведён классный час на тему "Цени свою жизнь".

@kost__bilim

@gani.beisembayev