ed6c7ecf bf55 4588 85ad 19ef13a83bff

Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Зуевская жалпы орта мектебі» КММ.

19 қаңтарда 7-8 және 9-11 сынып қыздары арасында шаңғы жарысынан мектепішілік лиганың облыстық кезеңі өтті. Мақсаттар мен міндеттер: -оқушылар арасында шаңғы жарысын дамыту және танымал ету. -мектеп жасындағы балаларды спортпен және дене шынықтырумен айналысуға тарту. - облыстық жарыстарға қатысатын ең мықты мектеп спортшыларын анықтау. 7-8 сыныптар арасында өткен жарыстың қорытындысы бойынша Зуевская ОМ қыздары командалық үшінші орынды иеленді.

КГУ "Зуевская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.

19 января состоялся районный этап школьной лиги по лыжным гонкам среди девушек 7-8 и 9-11 классов.

Цели и задачи:

-развитие и популяризация лыжных гонок среди обучающихся.

-приобщение детей школьного возраста к занятиям спортом и физической культуры.

-определение сильнейший спортсменов школ для участия в областных соревнований.

По итогам соревнований среди 7-8 кл девушки Зуевской школы заняли третье общекомандное место.

@kost__bilim

@gani.beisembayev