38b1d4ed b342 466d 91b9 13534556d6c3 470951fc c2a2 425c 84f0 5a1602673a5a

#бipтұтас_тәрбие

Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Зуевская жалпы орта мектебі» КММ.

18 қаңтарда 7-8 және 9-11 сынып ұлдары арасында шаңғы жарысынан мектепішілік лиганың облыстық кезеңі өтті. Мақсаттар мен міндеттер: - студенттер арасында шаңғы жарысын дамыту және танымал ету. - мектеп жасындағы балаларды спортпен және дене шынықтырумен таныстыру. - облыстық жарыстарға қатысатын ең мықты мектеп спортшыларын анықтау. 9-11 сыныптар арасындағы жарыстың қорытындысы бойынша Зуев ЖОББМ-нің жас жеткіншектері командалық есепте екінші орынды иеленді.

КГУ "Зуевская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.

18 января состоялся районный этап школьной лиги по лыжным гонкам среди юношей 7-8 и 9-11 классов.

Цели и задачи:

- развитие и популяризация лыжных гонок среди обучающихся.

- приобщение детей школьного возраста к занятиям спортом и физической культуры.

- определение сильнейший спортсменов школ для участия в областных соревнований.

По итогам соревнований среди 9-11 классов юноши Зуевской школы заняли второе общекомандное место.

@kost__bilim

@gani.beisembayev