1 маусым Балаларды қорғау күніне орай "Өмірге қол жеткіз!". Акцияның ұйымдастырушысы Қостанай облысы білім басқармасының "Аймақтық психологиялық қолдау және қосымша білім беру орталығы" КММ болып табылады. Аталған іс – шараның мақсаты: кәмелетке толмағандар мен олардың ата-аналарын облыстық психологиялық қолдау орталығы туралы ақпараттандыру, білім алушыларға психологиялық-педагогикалық көмек көрсету, өмір сүру кеңістігін кеңейту. Акцияны сынып жетекшілері, педагог-психолог ұйымдастырды.

"Өмірге қол жеткіз!" акциясы

Орталық жұмысының спектрі

Орталық мамандары психологиялық, әдістемелік кеңестер, семинарлар, тренингтер, коучингтер өткізеді, келесі іс-шаралар бойынша үздік тәжірибелерді анықтап, қорытындылайды және таратады:

• Бала-ата-ана қарым-қатынасы мәселелерін шешу;
  • Балаларға зорлық-зомбылық пен қатыгездіктің алдын алу;
  • Превенция суицидов;
  • Дағдарыстық жағдайлармен және олардың салдарымен жұмыс;
  • Төтенше немесе төтенше жағдайдан кейінгі психологиялық көмек;
  • Балалардың дарындылығын психологиялық диагностикалауды жүзеге асыру;
  • Педагог қызметкерлердің кәсіби күйіп қалуының алдын алу;
  • Семинарлар, тренингтер, коучингтер ұйымдастыру және өткізу.

Құрметті балалар, аналар, әкелер, әжелер және ересектер!

Біздің әрқайсымызда-ересектерде де, балаларда да түсіну қиын жағдайлар болады. Әрине, жақын адамдарымыз бен достарымыз әрқашан жақын. Бірақ кейде біз өз проблемаларымыз туралы қалай айту керектігін білмейміз немесе білмейміз деп қорқамыз. Бірақ көмектесуге дайын адамдар бар!

Сенім телефоны Барлығына арналған!

Сенім телефоны - кез-келген қиындыққа тап болған адамға қолдау көрсетуге, түсінуге және қабылдауға, қиын жағдайды түсінуге, жағымсыз эмоциялармен күресуге, тыныштандыруға, дұрыс шешім қабылдауға мүмкіндік береді.

Сенім телефоны әр адамға ашық! Сіздің жасыңыз, ұлтыңыз, денсаулық жағдайыңыз маңызды емес.

Сенім телефонының негізгі принциптері:

• Қолжетімділік-күн сайын және тәулік бойы.
  • Тегін.
  • Анонимділік.
  • Құпиялылық.
  • Экстренность.
  • Адамгершілік.

Сізді қызықтыратын кез-келген мәселелер бойынша жеке кеңес пен психологиялық-педагогикалық көмекті "Аймақтық психологиялық қолдау және қосымша білім беру орталығы"КММ-ге хабарласу арқылы алуға болады.

ЕГЕР ҚИЫН БОЛСА-ЖАЙ ҚОҢЫРАУ ШАЛЫҢЫЗ!

Балалар, сіз сөйлесе аласыз:

• Ата-аналармен және мұғалімдермен қарым-қатынас туралы.
  • Достық пен Алғашқы махаббат туралы.
  • Өз өмірі мен проблемалары туралы.
  • Сізге қиянат жасау туралы.

Балалар мен ата-аналарға психологтың бетпе-бет консультациясы

Білікті мамандар:

• Консультативтік-психологиялық көмек көрсетіледі;