8a54387c c9f6 4ff2 963b 5d096000d35b

#бipтұтас_тәрбие

Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Зуевская жалпы орта мектебі» КММ. Құмар ойындарға тәуелділіктің алдын алу мақсатында информатика мұғалімі Дроздов Д.В. 5-6 сынып оқушыларымен «Ойынға тәуелділік – қауіпті ауру» атты іс-шара өткізілді.КГУ "Зуевская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области. В качестве профилактики игромании, лудомании учителем информатики Дроздовым Д.В. с обучающимися 5-6 кл было проведено мероприятие "Игромания - опасная болезнь".

@kost__bilim

@gani.beisembayev