Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Зуевская жалпы орта мектебі» КММ. 9-сынып ата-аналарын педагогикалық қолдау орталығы аясында Фриц Я.В. «Қазіргі балалар қалай достасады. Жасөспірімдер субмәдениеттері» тақырыбында іс-шара өтті.

КГУ "Зуевская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.В рамках Центра педагогической поддержки родителей кл рук 9 кл Фритц Я.В. было проведено мероприятие на тему "Как дружат современные дети. Подростковые субкультуры".

@kost__bilim

@gani.beisembayev