#ата_аналарды_педагогикалық_қолдау_орталығы

Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Зуевская жалпы орта мектебі» КММ. 10-11 сынып ата-аналарын педагогикалық қолдау орталығы аясында Веремейчик А.В. «Отбасындағы ана мен әкенің рөлі» тақырыбында іс-шара өтті.

КГУ "Зуевская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.В рамках Центра педагогической поддержки родителей кл рук 10-11 кл Веремейчик А.В. было проведено мероприятие на тему "Роль матери и отца в семье".

@kost__bilim

@gani.beisembayev