13 қыркүйекте Зуев мектебінде ЖЖЕ тақырыбы бойынша сынып сағаттары өтті. 8-11 сынып оқушылары педагогтар рөлінде болды, шағын орталық-4 сынып оқушыларына арналған іс – шараны дайындады және өткізді, онда бастауыш сынып оқушылары мен оқушылары Жол қозғалысы ережелерімен ойын түрінде танысты. Жұмбақтардың, өлеңдердің, макеттердің және ашық ойындардың көмегімен жас оқушылар тротуардың қай бөлігінде жүру керектігін және жолды қалай дұрыс өту керектігін зерттеп, бекітті; автобусты қалай айналып өту керек, жолдан өту кезінде. Жолдардағы қауіпсіз мінез-құлық туралы көп нәрсе білді. Іс-шара көңілді және жайлы жағдайда өтті. Іс-шара соңында, практикалық жаттығулар кезінде балалар қойылған сұрақтарға оңай жауап берді, Жол қозғалысы ережелерін, жолдағы жүріс-тұрыс мәдениетін бекітуге бағытталған тапсырмаларды орындады.

13 сентября Зуевской  школе прошли классные часы по тематике ПДД. Обучающиеся 8- 11 кл были в роли педагогов, подготовили и провели мероприятие для воспитанников мини -центра – 4 кл, где воспитанники  и  обучающиеся начальной школы  в игровой форме познакомились с Правилами дорожного движения. С помощью загадок, стихов, макетов и подвижных игр юные школьники изучили и закрепили  по какой части тротуара нужно ходить и как правильно переходить дорогу; как необходимо обходить автобус, при переходе проезжей части. Узнали много нового о безопасном поведении на дорогах.  Мероприятие проходило в веселой и непринужденной обстановке. В конце мероприятия, при практической отработке,  ребята без труда отвечали на заданные вопросы, выполняли задания, направленные на закрепление правил дорожного движения, культуре поведения на дороге.

c110d62e 06d6 4c5e b704 c5fbe57d6a27