8-9 сынып оқушыларымен "Менің жетістігім – менің нәтижем"тақырыбында пікірталастар өткізілді. Бұл тақырып бізге сәттілік ұғымы мен оның компоненттері туралы ойлауға, табысты адамның негізгі қасиеттерін талқылауға мүмкіндік берді. Әр оқушының өз пікірін білдіруге және осы тақырып бойынша өз көзқарастарымен бөлісуге мүмкіндігі болды. Талқылаудан кейін өз мақсаттарына жетуге болатын принциптер анықталды. Барлығын табысқа ұмтылуға және алға қойған мақсаттарына сенімді түрде қол жеткізуге шақырамыз.

С обучающимися 8-9 кл были проведены дебаты по теме «Мой успех – мой результат». Данная тема дала нам возможность поразмышлять о понятии успеха и его компонентах, обсудить основные качества успешного человека. Каждый школьник имел возможность выразить свое мнение и поделиться собственными взглядами на эту тему. После обсуждения были выявлены принципы, с помощью которых  можно достичь своих целей. Призываем всех стремиться к успеху и с уверенностью достигать  поставленных целей.

@gani.beisembayev

ffed27f6 c292 47ec 83aa e96b212de820