ҚР Білім Министрлігінің тапсырмасына сәйкес ағымдағы жылдың 25-29 қыркүйек аралығында Зуев мектебінде оқу-жаттығу өткізілді. Оқу-жаттығу шеңберінде білім беру объектілерін терроризмге қарсы қорғауды ұйымдастыру жөніндегі Нұсқаулық шеңберінде бекітілген (2022 жылғы 30 наурыздағы №117) техногендік сипаттағы ТЖ және терроризм актісін жасау қаупі туындаған кезде білім беру ұйымдары білім алушыларының іс-қимыл алгоритмі пысықталды.

В соответствии с поручением Министерства просвещения РК с 25 по 29 сентября текущего года в Зуевской школе было проведено учение.

В рамках учений был проработан алгоритм действий сотрудников, обучающихся организации образования при возникновении ЧС техногенного характера и угрозы совершения акта терроризма, утвержденные в рамках Инструкции по организации антитеррористической защиты объектов образования (от 30 марта 2022года №117).

01d86d77 98f1 4a13 bf7c c97374bfd0fa