44d86153 8a42 4c95 9511 a20932a2211f  97987a9e aead 4569 817b 1e354a783019

Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Зуевская жалпы орта мектебі» КММ. Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентінің Ауғанстан Демократиялық Республикасынан шығарылғанына 35 жыл толуына арналған іс-шаралар жоспары аясында тарих пәнінің мұғалімі Николаенко В.С. 7-8 сынып оқушыларымен «Ауғанстан -» тақырыбында ақпараттық сағат өткізді. тірі естелік». КГУ "Зуевская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.

В рамках плана мероприятий посвященные 35- летию вывода ограниченного контингента Советских войск из Демократической Республики Афганистан, учителем истории Николаенко В. С.  с обучающимися 7-8 кл был проведён информационный час на тему "Афганистан - живая память".

@kost__bilim

@gani.beisembayev