1ed82276 8af3 4ea2 9ca8 e9ea0f465ae5  b01396e4 a73b 4c71 91fb 6a551a743166

Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Зуевская жалпы орта мектебі» КММ. Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентінің Ауғанстан Демократиялық Республикасынан шығарылуының 35 жылдығына арналған іс-шаралар жоспары аясында кітапханашы В.С.Романовская. 5-6 сынып оқушылары арасында «Ауғанстан – жанымның азабысың» тақырыбында кітапхана сағаты өтті.

КГУ "Зуевская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области. В рамках плана мероприятий посвященные 35-летию вывода ограниченного контингента Советских войск из Демократической Республики Афганистан, библиотекарем Романовской В.С. среди обучающихся 5-6 кл был проведён библиотечный час на тему "Афганистан - ты боль моей души".

@kost__bilim

@gani.beisembayev