Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Зуевская жалпы орта мектебі» КММ. Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентінің Ауғанстан Демократиялық Республикасынан шығарылғанына 35 жыл толуына арналған іс-шаралар жоспары аясында «Бәрі қалай басталды?» тақырыбында сабақтар өткізілді.

КГУ "Зуевская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.В рамках плана мероприятий посвященные 35-летию вывода ограниченного контингента Советских войск из Демократической Республики Афганистан, кл рук были проведены классные часы на тему "Как же это всё начиналось?"

@kost__bilim

@gani.beisembayev