e655eb82 10ce 44d4 b237 9a36576bbcd1  c11ac34a 0c4f 4a2a 999c 160d4fcc83e8  7bef2f6f 8baf 4c4e a838 ee1eddfa0954

Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Зуевская жалпы орта мектебі» КММ. Суицидтің, кәмелетке толмағандар арасындағы құқық бұзушылықтың, есірткілік және психотроптық заттарды қолданудың, балалардың жол-көлік жарақатының алдын алу жөніндегі 2022 - 2024 жылдарға арналған ведомствоаралық іс-шаралар жоспарын іске асыру шеңберінде «Суицидтік мінез-құлық пен тұрмыстық зорлық-зомбылықтың алдын алу» мәселелері бойынша Бірыңғай облыстық ата-аналар жиналысы өтті. 16 ақпанда.

КГУ "Зуевская общеобразовательная школа отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.В рамках Межведомственного плана мероприятий по профилактике суицида, правонарушений среди несовершеннолетних, употребления наркотических и психотропных веществ, детского дорожно - транспортного травматизма на 2022 - 2024 г., 16 февраля прошло Единое областное родительское собрание по профилактике суицидального поведения и бытового насилия.

@kost__bilim

@gani.beisembayev