Біздің мектеп өмірін қызықты әрі әділ ету үшін "Зуев жалпы білім беретін мектебі" КММ-де мектеп парламентіне сайлау өткізу туралы жарияланды. Біздің мектептің ең батыл оқушылары-мектеп Парламентіне үміткер 5-11 сынып оқушылары.

19 сәуірде мектеп фойесінде мектеп Парламентіне үміткерлердің сайлауалды бағдарламасы қорғалды.

21 сәуірде мектеп парламентіне сайлау өтті. Олар сайлау құқығы қағидаттары негізінде, яғни әмбебаптылық, теңдік, еркін тікелей және жасырын дауыс беру қағидаттары негізінде жүзеге асырылды. Дауыстарды санағаннан кейін түлектер арасынан есеп комиссиясы нәтижелерді жариялады: 5-11 сыныптардың 60 оқушысының 56 – сы сайлауға қатысты. 26% дауыс Таран Зинаида берілді.

Мектеп фракциялары да тағайындалды.

Құқық және тәртіп фракциясы - 10 сынып жетекшісі Цаан Владислав бастаған. Ақпарат фракциясы – 8кл., Баранова Ирина бастаған. Өзін - өзі тану және бақыт фракциясы – 8 сынып, староста-Байгенжин Ақжол басқарды. Спорт және СӨС фракциясы-7 сынып, Сынып жетекшісі Мусина Алина. Қамқорлық фракциясы-6 сынып., басшысы-Латышов Павел басқарған. Староста-Евстегнеев Владислав бастаған мәдениет пен өнер фракциясы. Дебат қозғалысының фракциясы – 11 сынып, староста-Фриц Кристина бастаған. Экология және еңбек фракциясы – 5кл., староста-Тютюнников Роман бастаған.

Біздің Instagram профиліндегі сайлау туралы постты көруге кеңес береміз.

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары: Цаан Ю.Ю.