Әр түрлі төтенше жағдайлардағы қауіпсіздік негіздерін оқыту аясында 1 наурызда мектепте өрт дабылы жарияланды.

Оқу-жаттығу кезеңінде мектептегі өрт мектеп ғимаратының екінші қабатындағы баспалдақта болған. Дабыл берілген соң, мектептің барлық педагогтары мен кіші техникалық қызметкерлері оқушыларды жоспарлы эвакуациялауды ұйымдастырды, соңынан оқу сыныбынан шығып, құрылғаннан кейін сынып журналын өздерімен бірге алып кетті.

Кезекші ауысым үйлесімді және жедел әрекет етті. Тез арада қосалқы шығу орындары ашылып, білім алушыларды сауатты эвакуациялау үшін персоналға көмек ұйымдастырылды.

Пән мұғалімдері бірден сыныптар ашты. НВТП мұғалімі Дроздов Д.в. қоңырау шалды. Мектеп басшысы оқу-жаттығуды аяқтағаны туралы хабарлағаннан кейін балалардың шулы дауысы сыныптарға асықты! Сабақтарға!

Өрт болған жағдайда оқушыларды эвакуациялау бойынша оқу-жаттығу сәтті өтті! Біздің мектеп ұжымының үйлесімділігінің арқасында "ешкім зардап шеккен жоқ"!.

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары: Цаан Ю.Ю.