Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығы жақындап келеді.

Жеңіске жету жолы ұзақ және қиын болды-осы қорқынышты соғыстың 1418 күні мен түні. Халық осындай керемет сынақтарға, азапқа, күйзелістерге ұшырады. Жеңіске жетудің ұзақ жолын қалай өлшеуге болады?

Ұлы Отан соғысы туралы кинофильмдерден , шығармалардан және ерлік сабақтарынан біз халықтың ерліктері, олар болған жағдайлар туралы білеміз. Жеңіске жету жолының қаншалықты қиын болғанын түсіну үшін осыны есте сақтау керек. Жылдар өтіп, ардагерлер өмірден өтеді, бірақ сіз соғысты адамдардың жадынан өшіре алмайсыз. Жеңіске осындай үлкен бағамен төлеген адамдар. Ондаған жылдар өтсе де, күлге айналған қалалар мен ауылдар, қираған халық шаруашылығы туралы, соғыс ауыртпалығын өз мойнына алған тыл еңбеккерлері туралы, ең маңызды және орны толмас шығындар туралы - Ұлы Отан соғысындағы өртте өртеніп кеткен миллиондаған адам өмірін ұмытуға болмайды.

Жеңіс күні-бүкілхалықтық мереке, ол біз үшін бостандықты қорғаған халықтың мақтанышы, даңқы, ерлігі мен ерлігінің символына айналды. Ол бүгінде бізді біріктіреді, біріктіреді, болашаққа сенім ұялатады және Отанымыздың гүлденуі мен игілігі үшін жаңа жетістіктерге шабыттандырады.

Зуев орта мектебінде есімізде. Мақтан тұтамыз. 5-11 сынып оқушылары белсенді қатысты. Балалар Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен қазақстандық батырларын бейнелейтін "Жеңіс күні" фото коллажын дайындады. Оқитын 10 сынып оқушысы дана құрметіне жүктелсін ескерткішіне гүл шоғы.

Жеңіс күні құтты болсын, қымбатты достар!

Басшының ТЖ бойынша орынбасары: Дроздова О.В.

Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Зуев орта мектебі КММ